Centrální vysavače

Nabízíme montáž a servis všech typů a značek centrálních vysavačů.

Princip centrálních vysavačů

Hlavní částí centrálních vysavačů je sací jednotka s odlučovačem prachu, která může být umístěna v suterénu, garáži, ve skladu nebo jiné technické místnosti. Na sání jednotky je připojen potrubní systém. Ukončení potrubního rozvodu je ve speciálních zásuvkách, jejichž počet a umístění se řídí dispozičním řešením nemovitosti. V zásuvkách jsou kontakty nízkonapěťového ovládání (24 V), které zapnou sací jednotku v okamžiku připojení vysávací hadice. Lehká a ohebná vysávací hadice může být vybavena otočnou rukojetí s vypínačem, který umožňuje vypnout sací jednotku z kteréhokoliv místa. Prach a nečistoty z podlah i ostatních povrchů jsou odsávány pomocí celé řady příslušenství.

Vlastnosti centrálních vysavačů
Centrální vysavače jsou vhodné pro všechny druhy bytů a domů, pro novostavby i objekty již obývané. Plánujete-li nový byt nebo dům, počítejte s instalací centrálního vysávání již během výstavby. To Vám umožní plně využít všechny výhody centrálního vysavače. Výkonné agregáty průmyslové kvality umožňují využití centrálních vysavačů i v průmyslových a komerčních objektech, jako jsou banky, hotely a restaurace, laboratoře, školy nebo obchody.

Centrální vysavače odstraňují všechny nesnáze a potíže klasických vysavačů, protože:  

  • nemusíte přenášet těžký vysavač nahoru a dolů po schodech
  • nemusíte se obávat, že si nemotorným vysavačem poškrábete podlahu nebo poškodíte nábytek
  • nemusíte se obávat zásahu elektrickým proudem, protože vysavač je ovládán nízkonapěťovým dálkovým ovládáním, ani se zlobit s poruchovým navíjením přívodní šňůry.

Výhody centrálních vysavačů

Centrální vysavače jsou pohodlné, spolehlivé a snadno se s nimi pracuje. Ultra výkonné motory a ultra tiché jednotky, společně s mnoha dalšími praktickými funkcemi a vlastnostmi vám usnadní život a zcela zásadně změní pohled na úklid.
Už nemusíte namotávat nebo odnášet Vaši vysávácí hadici!

Síla vysávání, kvalita vzduchu v místnosti, naprosté ticho a klid, výkonnost a snadnost použití jsou jen některými z mnoha výhod, které budete mít možnost využívat díky centrálním vysavačům.